Elif Pastanesi, özel günlerinize size ve sevdiklerinize özel pastalar tasarlamak için sizlerden gelen talepler doğrultusunda özenle çalışmaktadır...
Hakkımızda

Modanın Cevdet amcası veya babası,
Cevdet Babanın hayatı bir macera romanıdır.

1913 yılında Rize-Pazar Hemşinde başlayan yaşamı kaderin cilvesiyle Batumdan başlayan Moskova ve Varşova'ya uzanan bir çizgiyle o çağların politik iniş ve çıkışlarına göre tam bir yaşam savaşına dönüşmüş. 1939-1945 yılları onun için tam bir karanlıklar ve acılarla dolu günlere dönüşmüş. Alman yabancılar kampı (Auslander) günleri sonunda mutluluk ve yurda dönüş. Çok İlginçtir bu kadar çile yetmemiş bu kadar azap azmış gibi, yurda döner dönmez kendisini asker ocağında bulmuş. Düşüne biliyormusunuz tek kelime Türkçe bilmeyen bir eş ve altı yaşında bir kız çocuğuyla?

Apartopar askere alınmış ve sonra her şeye sıfırdan başlama, yeni bir yaşam kurma çabası. Kızının ifadesiyle hep sevecen, hep gülen ve etrafına ışık saçan Cevdet baba herhalde çok yorgundu. 1963 yılında Elif Pastanesini açtı. Yirmi yıl orada hem ailesine mutluluk verdi hemde tüm Moda'ya dostluk ve sevgi dağıttı.

Türkiye'deki Diplomalı ilk ve tek pastacıydı...

                                                                                      Kaynak: Kendine Özgü Bir Semt MODA  (Gökhan ÖNCE)


Elif Pastanesi 1963'ten bugüne geçmişini günümüzün modern üretim ve işletme sistemleriyle birleştiren seçkin müşterilerine özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Yüzlerce lezzetin birarada sunulduğu  üretim, uluslararası standartlar seviyesinde ve hijyenik ortamlarda deneyimli kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hizmet sektörünün gereklerini işletme anlayışında gösterdiği özen ve titizlikle gerçekleştiren, seçkin müşterilerinden kazandığı güven ile günümüzde ve gelecekte, daha da gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

1963'ten günümüze, bir aile şirketi sıcaklığında çalışan, artan müşterilerine aynı sıcaklıkla hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kalite hizmet anlayışını, sürekli kendisini yenilemeye devam ettiren, gelecekte de bu anlayışla çalışmalarını sürdürmeye kararlıdır.

Pasifik Pastanesi ile  2. Şubemiz  Moda da Müşterilerimizin Hizmetindedir...